Нові санітарні правила забудови населених пунктів: що змінилось

Оновлені санітарні правила забудови населених пунктів

В Україні набули чинності зміни, внесені до Державних санітарних норм, які стосуються правил планування і забудови населених пунктів. Об этом сообщает politikan.in.ua со ссылкой на СМИ.

Що таке Державні санітарні правила планування і забудови населених пунктів?Вони включають основні гігієнічні вимоги до планування і забудови нових та існуючих міських і сільських поселень України, їхнього санітарного упорядкування та оздоровлення.

Зміни, затверджені наказом МОЗУ від 18 травня 2018 року, набули чинності 7 березня 2019 року, пише "ЮрЛіга".

Які зміни внесені?

Оновлені санітарно-захисні зони каналізаційних очисних споруд повинні бути не менше 500 метрів.

Зміни також встановлюють, що територія санітарно-захисної зони не повинна розглядатися як резерв нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту об’єктів і розширеної території.

Нові правила забороняють будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт та реставрацію об’єктів за рахунок територіальних парків, водних акваторій тощо.

У зону санітарної охорони моря входить прибережна захисна смуга вздовж морів, морських заток та лиманів. Ця територія може використовуватися лише для будівництва військових та інших оборонних об’єктів, об’єктів "зеленої енергетики", також тут можна зводити санаторії, дитячі оздоровчі табори чи інші лікувально-оздоровчі заклади.

via GIPHY

Раніше Нерухомість 24 писала про те, які нові державні будівельні норми (ДБН) набули чинності в Україні і як вони зачеплять українців.

Читайте також:
  • 26 лют 2019
    В Україні дозволили будівництво дитячих майданчиків на дахах будинків
  • 20 лют 2019
    Будівельна амністія: легалізувати самобуд стало дешевше
  • 19 січ 2019
    Чи треба платити податок на нерухомість за недобудований будинок: пояснення юриста

Джерело статті: “http://24tv.ua/novi_sanitarni_pravila_zabudovi_naselenih_punktiv_shho_zminilos_n1124856”