У СБУ відреагували на заяву Білецького про підготовку замаху на нього


У Службі безпеки заявили, що з подивом ознайомилися із заявою Андрія Білецького про нібито підготовку СБУ до фізичного знищення лідерів Національного корпусу

Про це повідомляє прес-служба СБУ в Facebook. Об этом сообщает hronika.in.ua со ссылкой на СМИ.

В СБУ вважають, що народний депутат України Андрій Білецький дозволив собою маніпулювати, і висловлюють жаль з цього приводу.

Водночас, у відомстві заявили, що з нетерпінням очікують оприлюднення будь-яких конкретних даних, на яких грунтуються такі серйозні звинувачення.

В СБУ відзначили, що після кваліфікації цих звинувачень, вони повинні бути перевірені в рамках кримінального провадження з обов’язковим доведенням до громадськості його результатів.

Служба безпеки офіційно звернулася до Державного бюро розслідувань з проханням зареєструвати відповідне кримінальне провадження.

  • Нагадаємо, 9 березня після виступу президента України Петра Порошенка у Черкасах представники Нацкорпусу спробували прорватися на сцену, спровокувавши сутички з поліцією.
  • Того ж дня у Києві під АП активісти "Нацдружин" влаштували сутички з поліцією, постраждали троє правоохоронців.
  • Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що представники Нацкорпусу, які спровокували сутички з поліцією у Києві та Черкасах, будуть покарані.
  • 10 березня у поліції заявили про затримання двох підозрюваних у організації сутичок між представниками "Національного корпусу" та правоохоронцями 9 березня у Черкасах.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/03/11/u_sbu_vidreaguvaty_na_zayavu_bileckogo_pro_pidgotovku_zamakhu_na_nogo”